Aukštasis universitetinis anglų filologijos išsilavinimas

12-os metų dėstymo patirtis grupėse ir individualiai

ICF akredituotas Language Coaching sertifikatas

Siūlome Jums efektyvią kalbos žinių ir įgūdžių perdavimo metodiką - language coaching.


Esame užsienio kalbų specialistų komanda, suteikianti aukščiausios kokybės edukacines paslaugas, nukreiptas į individualius kiekvieno besimokančiojo poreikius, todėl garantuotai užtikriname apčiuopiamą rezultatą. 

Ilgainiui, stebėdami savo studentų investuotą laiką ir finansus bei atvirkščiai proporcingą progresą tikslo link, priėjome išvados, kad dauguma šiandien taikomų mokymo(si) metodų, kurių pagrindinis centras yra vadovėlis ir atsiskaitomieji testai, visiškai nebeatitinka besimokančiojo lūkesčių ir apsunkina kalbos mokymosi procesą, padarydami jį ilgu, brangiu ir mažai efektyviu.

Ieškojome būdų ir metodų žinias ir įgūdžius perteikti taip, kad kiekvienas jas įsisavintų natūraliai, lengvai ir suprantamai. Pamatėme, kad be užsienio kalbos dėstymo būtina išmanyti, kaip veikia smegenų dalys, atsakingos už dėmesį, atmintį, emocijas ir kitus procesus, kurie tiesiogiai dalyvauja informacijos priėmime ir išsaugojime. Tai leido įvertinti motyvacijos, aiškiai apibrėžtų tikslų, palankaus mikroklimato bei pasitikėjimo tarp dėstytojo ir besimokančiojo svarbą mokymosi procese. Visų šių elementų visumą ir atradome EFC sertifikuotoje Language Coaching metodikoje.

Tikime žmogaus beribiu gebėjimu keistis, mokytis, priimti ir įveikti iššūkius, būti sėkmingais ir laimingais.

Ribų nėra, jas susikuriame mes patys.

Efektyviai išnaudojamas užsiėmimui skirtas laikas. Patinka, kad nauja medžiaga pateikiama įvairiomis formomis, taip lengviau suprasti ir prisiminti.

UAB „Biovela” prekybos direktorė Birutė Kantauskienė

Language Coaching dėka išmokau kalbėti angliškai ir tuo pačiu nugalėti kalbėjimo baimę. Šiuose mokymuose skiriamas visas dėmesys besimokančiajam.

Telemarketingo vadybininkė Eila Kleckovskytė