Aukštasis universitetinis anglų filologijos išsilavinimas

12-os metų dėstymo patirtis grupėse ir individualiai

ICF akredituotas Language Coaching sertifikatas

Siūlome Jums efektyvią kalbos žinių ir įgūdžių perdavimo metodiką - language coaching.


Esame užsienio kalbų specialistų komanda, suteikianti aukščiausios kokybės edukacines paslaugas, nukreiptas į individualius kiekvieno besimokančiojo poreikius, todėl garantuotai užtikriname apčiuopiamą rezultatą. 

Ilgainiui, stebėdami savo studentų investuotą laiką ir finansus bei atvirkščiai proporcingą progresą tikslo link, priėjome išvados, kad dauguma šiandien taikomų mokymo(si) metodų, kurių pagrindinis centras yra vadovėlis ir atsiskaitomieji testai, visiškai nebeatitinka besimokančiojo lūkesčių ir apsunkina kalbos mokymosi procesą, padarydami jį ilgu, brangiu ir mažai efektyviu.

Ieškojome būdų ir metodų žinias ir įgūdžius perteikti taip, kad kiekvienas jas įsisavintų natūraliai, lengvai ir suprantamai. Pamatėme, kad be užsienio kalbos dėstymo būtina išmanyti, kaip veikia smegenų dalys, atsakingos už dėmesį, atmintį, emocijas ir kitus procesus, kurie tiesiogiai dalyvauja informacijos priėmime ir išsaugojime. Tai leido įvertinti motyvacijos, aiškiai apibrėžtų tikslų, palankaus mikroklimato bei pasitikėjimo tarp dėstytojo ir besimokančiojo svarbą mokymosi procese. Visų šių elementų visumą ir atradome EFC sertifikuotoje Language Coaching metodikoje.

Tikime žmogaus beribiu gebėjimu keistis, mokytis, priimti ir įveikti iššūkius, būti sėkmingais ir laimingais.

Ribų nėra, jas susikuriame mes patys.

Indrė Malinovskaja
Dėstytoja - koučerė

Darbas su žmonėmis man atneša didžiulį džiaugsmą. Stengiuosi vadovautis tarpusavio laidavimo principu, nes manau, kad bendras darbas su besimokančiuoju, paremtas geranoriškumu, pasitikėjimu ir abipuse atsakomybe, leidžia lengvai ir be streso įveikti išsikeltus kalbos uždavinius ir kartu džiaugtis pasiektais rezultatais. Labiausiai visada laukiu to momento, kai kliento kalbos mokymasis ‚išlipa‘ iš kurso rėmų ir tampa gyvenimo būdu. Tada žinau - rezultatas garantuotas!

Indrė Tirevičienė
Dėstytoja - koučerė

 

Prisiminus, kaip pati mokiausi anglų kalbos, supratau, kad daugiausia išmokau tuomet, kai tiesioginio ir tradicinio mokymo buvo mažiausiai. Daugiau nei dešimtmetis šioje profesijoje privertė susimąstyti, ar tai, ką galiu duoti vienam, yra išties reikalinga ir naudinga kitam. Ilgainiui pastebėjau, kad kai tik dirbu ne pagal iš anksto paruoštą „vadovėlinę” programą, esu daug lankstesnė ir naudingesnė klientams, o jų progresas tampa akivaizdžiai spartesnis. Viena iš mano siekiamybių dirbant yra padaryti, kad mokymasis būtų bestresis ir malonus, kad ne tik aš, bet ir klientas jaustų progresą ir pakeliui neprarastų motyvacijos judėti tolyn.