Įmonėms

Sesijos:60 min | 90 min

Kursai pagal veiklos sritį - tai kursas, kuris orientuotas į jūsų darbo specifiką, todėl mokysitės tik tai, ko jums iš tiesų reikia. Didžiausias dėmesys skiriamas žodyno turtinimui, gramatikai bei kalbinei praktikai. Galime pasiūlyti kursus dirbantiems šiose srityse: medicina, teisė, žmogiškieji ištekliai, buhalterija, logistika ir kt.

DaugiauRegistruotis

Pasiruošimas egzaminams (CAE, FCE, IELTS, Valstybinis anglų kalbos egzaminas)

Sesijos:60 min | 90 min

Mūsų dėstytojai, kurie dirba su tarptautiniais egzaminais turi Britų Tarybos išduotą sertifikatą, liudijantį apie kompetenciją ir pasirengimą ruošti būsimus universitetų studentus IELTS egzaminui, o taip pat yra Cambridge egzaminų centro Lietuvoje, kuris organizuoja ir vykdo KET, PET, FCE, CAE egzaminus, kalbėjimo dalies egzaminuotojai ir vertintojai.

DaugiauRegistruotis

Individualūs anglų kalbos kursai

Sesijos:60 min | 90 min

Intensyvumas bei viso kurso trukmė priklauso nuo kiekvieno poreikių.

Sesijų metu siekiame kliento išsikeltų tikslų ir taikome iš anksto numatytas bei aptartas priemones tiems tikslams įgyvendinti.

DaugiauRegistruotis

Kursai mini grupėse

Sesijos:60 min | 90 min

Aktualijos (nuo B1 lygio)- tai kursas, kurio metu išmoksite laisviau reikšti mintis tokiomis aktualiomis temomis, kaip migracija, inovacijos, globalizacija, švietimas, aplinkosauga, politinės įtampos, besikeičiantis gyvenimo būdas, stresas, socialinė gerovė ir kt. Šio kurso pagrindą sudaro autentiškos medžiagos skaitymas ir klausymas (BBC, CNN, The Economist, Harvard Business Review etc.) bei teminio žodyno turtinimas.

DaugiauRegistruotis